Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 078 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Finlandia 10. V. 2007

wtorek, 19 czerwca 2007 0:00


...Od 4 dni jestem zaziębiona więc u3muję ciało i duszę w maraźmie. Co i rusz odzywa się we mnie głos wojowniczki, który zagrzewa mnie do 'fight-ooh' w najróżniejszych dziedzinach życia...
Parę dni temu (chyba zaraz po powrocie z Litewskiej Majówki) 'postanowiłam' zabrac się za siebie, ale ciut w innym sensie niż do tej pory.
Skoro itak jestem sama - to trzeba to wykorzystać, a nie robic z tego przekleństwa... To znany fakt.
Zacząć więcej czytać . CZYTAĆ. (wogóle i cokolwiek!). Nie tknęłam niczego od tygodni, nawet magazyny sa mi na ten moment obce. TV też wogóle nie oglądam (za nisko - piętro niżej, gdzie ciągle ktos sie kręci) a komp mi siadł więc oprócz mpmana nie mam kontaktu z mediami.
Ostatnie miesiące to moja 'niemoc twórcza'  --> to tez do korekty i trzeba to przełamać! Póki co, 'fight- ooooh' i wywalic ten katar / zaziębienie z siebie i do dzieła!


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

urodziny

czwartek, 14 czerwca 2007 0:00


Z Finlandii, 20. V.2007

Żyć dla siebie, myśląc o najbliższych i nie przeszkadzać innym.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Noodle Hut i nuda

środa, 13 czerwca 2007 0:00

Z Geepap Oy Finlandii, 12. VI. 2007

Jedząc dziś kolejna porcję 'noodle hut' i oglądając "Witch Yoo Hee" pomyślałam, że dla własnego zdrowia powinnam jeść tylko z kimś, nigdy sama.
Uchronic ma mnie to przed obżarstwem i izolowaniem się - czerpaniem przyjemności z jedzenia w samotności. ... Spróbuję od jutra :-]


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

pusta Finlandia

wtorek, 12 czerwca 2007 0:00Zauważyłam rzecz, niemalże, niesłychaną jesli chodzi o mnie; prawie wogóle nie piszę w swoim zeszycie/dzienniku/pamiętniku. Od czasów liceum (czyli ładnych kilka lat) musiałam mieć ten przedmiot w twardej okładce zawsze przy sobie. A ten w mechatą panterkę nawet do Portugalii ze sobą targałam! A od kilku miesięcy - nic! Zerkam właśnie na moją niebiesko-biało-kwiatową "Finlandię" i stwierdzam, że ta mała, pękata kniżunia służy mi już równo rok! (Do tej pory zeszyty starczały mi na - góra- 8 miesięcy)
Nie mam co pisać, czy nie chce mi się? Czy poprostu to co mam w głowie jest zbyt skomplikowane i za szybkie by rączka i kartka były w stanie to uchwycić..
Ale pomyślałam sobie, że co ciekawsze rzeczy z mojego notesu zamieszczę tu ;-) Zawsze "twórczość" chowałam do tzw szyflady, a teraz stwierdzam że niektórymi myślami/obserwacjami itp. można by sie podzielić. Widziałam juz nie jedna rzecz na blogach, i doszłam do wniosku że dorzucę swoje 2 jeny. W końcu po to to jest. No dalej!! Rozbierzmy się!! Pokażmy, że ciała te same a jednak inne!!! Pokażmy wyższość cycuszków nad penisami !!! Udowodnijmy, że świat może zacząć sie kręcic w drugą stronę!!!!! Udowodnijmy , że mój lizak jest bardziej zielony od twojej miętówki!! Że, drzewo rośnie w dół a nie w górę!!! Że grawitację, wcisnęli nam razem z amen w pacierzu!!! .......itp.  Rozbierzmy się. Bo gdzie indziej, jak nie tu, w sieci pająka - mega-bajta (chrup!).

Acha, zapomniałam napisać rzeczy bardzo ważnej, dotyczącej Finlandii. Otóż, Finlandia naprawdę pochodzi z Finlandii. A dokładnie z FF (Fińskiej Firmy)
GEEPAP OY, a mój cudny cwietuś wyszedł z ogródka Mariki Tammela.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

jak trwoga to do bloga!

poniedziałek, 11 czerwca 2007 0:00

Hmm, zdaje się że dawno tu nic nie pisałam... Nie miałam o czym? Raczej 'chwila' zwątpienia i rozleniwienia wzięła górę! Ale najwyższy czas na powrót do rzeczywistości, chociaż nie jestem w tym dobra .Specjalizuję sie w ucieczkach ale i  powroty rozumiem jako ucieczki...

Ostatni mój wpis dotyczył egzaminów (zdałam je wówczas ^_^) a przedemną znowu egzaminy... Tym razem nie mam zamiaru 'czekać' do września! Rach-ciach w czerwcu i po krzyku!!;-)

Taa...nie jestem ekspertem od pisania mejli, więc nie wiem jak i z pisaniem TEGO będzie mi szło? Tymczasem, mata ne!


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

wtorek, 16 stycznia 2018

tyle gości w gaju:  91 105  

O mnie

Jestem dla siebie najlepszym sojusznikiem i najsprytniejszym wrogiem jednocześnie.
Studiuję Orientalistykę i nie mam zamiaru na tym kończyć!
Bogate plany na przyszłośc? - A jak!!
^_^

O moim bloogu

Pochodzę z Gdyni, ale pomieszkuję w Seulu. Ten blog jest o tym wszystkim co jest w Polsce i Korei i tym co po drodze i dookoła. Zapraszam do czytania i komentowania ^_^

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 91105
Wpisy
  • liczba: 290
  • komentarze: 631

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Bloog.pl

Wiadomości